Audycja:          Piosenka: Aktualnie nie nadajemy         Prezenter:          

Moonsee

Moonsee - urodziłam się 23 lata temu w Warszawie. Tam też się wychowałam, poznałam przyjaciół, ukończyłam szkoły. Najmilej wspominam czasy dzieciństwa, kiedy przez kilka lat uczyłam się tańca nowoczesnego z elementami baletu w zespole tanecznym "Etiuda", a później w szkole podstawowej zapisałam się do klasy sportowej z szermierką. W roku 2011 ukończyłam z tytułem licencjata Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego na Wydziale Nauk o Rodzinie. Obecnie pracuję, a w wolnym czasie... Nie mam wolnego czasu :-) Dzielę go między obowiązki domowe, hobby, pracę i sen. Oprócz Radia zajmuję się amatorską fotografią, poezją, jazdą na rowerze. Gram na gitarze, śpiewam, podjęłam również naukę gry na harmonijce ustnej. Moje zainteresowania są po prostu różne, także nie sposób ich wszystkich wymienić. Podobno jestem ambitna i wytrwała - i może coś w tym jest. Na pewno jestem zakręcona, zwariowana i nieokiełzana. Mam specyficzne poczucie humoru, ci bardziej dociekliwi dostrzegą odrobinę sarkazmu, ironii. A przede wszystkim jestem jak osioł uparta, ale wiele warta! Zapraszam!

1. "Moonzyczny początek weekendu" -
podczas audycji prezentuję szeroki asortyment muzyczny. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie
i zrelaksuje się przy ulubionych brzmieniach. Od czasu do czasu audycja przybiera charakter tematyczny, ale przodują zwykłe muzyczne mieszanki. Serdecznie zapraszam na audycje stałe, ale zachęcam do ciągłego zaglądania w ramówkę Radia Liryczni.

2. Audycje "Last-minute" -
kiedy wiem, że za dzień lub dwa znajdę trochę czasu, specjalnie dla słuchaczy Radia Liryczni wpisuję się w ukochaną ramówkę, aby mogli się wcześniej przygotować na dodatkowy zastrzyk muzyki i specyficznego poczucia humoru :-)

Prezenter: Admin | Dodano: Sobota, 16 Lipiec 2011

Zmieniony (Sobota, 16 Lipiec 2011 12:12)

 

Podejmiemy współpracę w zakresie:

- promowania wydarzeń kulturalnych
- promowania wydawnictw, artystów i autorów
- reklamy
- promocji akcji charytatywnych
- patronatu medialnego

na łamach serwisu
radio.hajec.pl.


Jakiej muzyki słucham?
 
sklep
LatentEffect
sklep