Audycja:          Piosenka: Aktualnie nie nadajemy         Prezenter:          

Agnieszka Hajec

Agnieszka Hajec - Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest również absolwentką Podyplomowych Studiów Rachunkowości, Bankowości i Finansów na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Obecnie pracuje, tworzy i wydaje poezję oraz kieruje interaktywnym radiem literackim radio.liryczni.pl. O sobie mówi krótko, zazwyczaj w jednym zdaniu:

"Zgodnie z moim przyjętym mottem, żyję pozostawiając ślady swoich stóp nie tylko na piasku, ale również w życiu innych poprzez muzykę, wiersze, poprzez siebie."Sabat Liryczny - audycja cykliczna, czwartek 20:00 do 22:00.
Audycja powstała na życzenie słuchaczy, to oni właśnie nadali jej obecną nazwę i kształt. Zamysłem audycji i głównym jej zadaniem jest połączenie duchowe słuchaczy, którzy kochają muzykę ale w szczególności poezję. Audycja również ma za zadanie przybliżyć słuchaczom innych słuchaczy, tworzących poezję, którzy piszą piosenki, którzy mają pasje i chcą się z innymi nią podzielić.
Aby podzielić się wierszem, myślami, uwagami, zapraszam wszystkich chętnych do kontaktu w czasie audycji poprzez gg 4992683. Muzyka, którą gram jest nierozerwalna z nazwą liryczni ... spokojna, delikatna, liryczna.


Powieść w odcinkach - audycja cykliczna, wtorek 19:00 do 19:20.
Jest to audycja, której głównym zamierzeniem jest przekaz książkowy słuchaczom. Ogólnie wszyscy mało czytamy a to jest chwila relaksu z książką. Obecnie czytana jest książka Marii Nurowskiej - Listy Miłości.


Porozmawiajmy o życiu przy muzyce - audycja cykliczna, wtorek 19.20- 21.00. Zamierzeniem audycji jest kontakt ze słuchaczami poprzez dyskusję na rożne wybrane tematy naszego codziennego życia.Pragnę aby podczas audycji słuchacze dzielili się swoimi przemyśleniami, swoim zdaniem na dany, poruszany temat. Czasami chcemy o czymś porozmawiać, ale nie zawsze mamy z kim, więc spotkajmy się przy radio i porozmawiajmy .Wyrażając swoja opinie słuchacze mogą zastrzec sobie przeczytanie ich nicku. Jednym słowem mogą zachować anonimowość. Zapraszam zatem w każdy wtorek na "opowieści wolnej treści".
 Prezenter: Admin | Dodano: Piątek, 18 Marzec 2011
 

Podejmiemy współpracę w zakresie:

- promowania wydarzeń kulturalnych
- promowania wydawnictw, artystów i autorów
- reklamy
- promocji akcji charytatywnych
- patronatu medialnego

na łamach serwisu
radio.hajec.pl.


Jakiej muzyki słucham?
 
sklep
LatentEffect
sklep