Audycja:          Piosenka: Aktualnie nie nadajemy         Prezenter:          

Jerry Brook

Jerry Brook – urodziłem się w latach siedemdziesiątych XX wieku, w trudnym gospodarczo czasie. Potem był proces edukacji od podstawówki po studia wyższe, przeplatany grą w piłkę nożną, hokeja, piłkę siatkową. Cały czas jednak wszystko co robiłem oplecione było muzyką. Najpierw ostrą, hard-corovą, post-punckową i alternatywną, potem lżejszą, aż wreszcie różną – byle piękną, z harmonią, melodią, rytmem i niebanalnym tekstem. Spowodowało to wszystko, że stałem się muzykiem. Gram na gitarze, komponuję, pisze teksty, śpiewam. Nagrywałem w Polskim Radio Katowice, pracowałem w lokalnej rozgłośni radiowej. Kocham swoją żonę, muzykę, sport, publicystykę na wysokim poziomie, życie i wierzę, że – mimo wszystko - świat jest piękny. Szukam radości w każdej chwili dnia i to daje mi siły do działania. Nie lubię chamstwa, złośliwości, głupoty i bezmyślności. Podziwiam ludzi mądrych, asertywnych, konkretnych, z artystyczną duszą. Często spoglądam w niebo i gwiazdy, wierzę w Boga.

 

Muzyczna strona księżyca – audycja cykliczna – środa 21:00 do 22:00. W audycji grana jest głównie muzyka country - polska i amerykańska. Od czasu do czasu prowadzę rozmowy na antenie ze znanymi muzykami. Do dyspozycji podczas moich audycji są 3 numery telefonów do studia, jak również komunikacja głosowa poprzez skype. W audycji pojawiają się goście również z kręgu poezji śpiewanej i czasem ten gatunek muzyki też jest emitowany podczas środowych audycji. Audycja ma za zadanie przybliżyć słuchaczom niezgłębione tajniki muzyczne i zapoznać słuchaczy z ciekawymi osobami i ich sposobem patrzenia na życie.

 

Wrzucam na luz – audycja niecykliczna – sobota 15:00 do 16:00 – audycja o swobodnej formie, w  której gram muzykę, która w jakiś sposób zrobiła na mnie wrażenie. Muzyka zróżnicowana, ale ciekawa. Podczas audycji pojawiają się wywiady z ciekawymi osobami, np. z poetami bądź innymi artystami. Zapraszam do ujawniania się różnej maści artystów. Audycja ma za zadanie nastawić pozytywnie słuchaczy na weekend i wprawić w zasłuchanie za sprawą emitowanych melodii.Prezenter: Admin | Dodano: Czwartek, 5 Sierpień 2010

Zmieniony (Sobota, 05 Marzec 2011 17:00)

 

Podejmiemy współpracę w zakresie:

- promowania wydarzeń kulturalnych
- promowania wydawnictw, artystów i autorów
- reklamy
- promocji akcji charytatywnych
- patronatu medialnego

na łamach serwisu
radio.hajec.pl.


Jakiej muzyki słucham?
 
sklep
LatentEffect
sklep